ماسه ساز دوطرفه یکی دیگر از سنگ شکن های ثانویه می‌باشد که درخردایش وریزدانه کردن سنگ های سنگ شکن کاربرد دارد

ماسه ساز دوطرفه

همان طور که میدانید دستگاه ماسه ساز دوطرفه برای خرد کردن سنگ های کوهی و سنگ های سخت کاربرد دارد و این دستگاه تولید بسیار بیشتری نسبت به سایر دستگاهها دارد و اندازه سنگ های ورودی آن از صفر تا ۱۵۰ میلیمتر می باشد و اندازه سنگ خروجی از صفر تا هشت میلیمتر است و میزان بار تولیدی آن ۶۰ تن در ساعت است.

قطعات و اجزای ماسه ساز دوطرفه

قطعات این دستگاه شامل سندان ، خشاب ، چکش ، بلبرینگ ، روپوش،روتور ، ضربه گیر ،شفت و الکتروموتور و  غیره می باشد که هر کدام از این قطعات کارایی مخصوص به خود را در هنگام خرد کردن سنگها دارند.

مکانیزم عملکرد دستگاه ماسه ساز دو طرفه

زمانی که مواد یا مصالح  وارد دستگاه ماسه ساز می شود با چکش و روتور پرتاب مصالح صورت می گیرد که این ماسه ساز دو طرفه یک محور افقی دارد که دور این محور دوران می کند و باعث حرکت نیروی گریز از مرکز می شود و بر روی روتور تعدادی چکش قرار دارد که مواد در اثر برخورد با چکش به دیواره داخلی و سندان ها پرتاب می شوند و خرد می شوند و ریز می شوند و با رگلاژ سندان ها خروج مصالح انجام می شود و بر روی جداره داخلی این دستگاه تعدادی سپر آجدار نصب شده که سنگ ها در اثر برخورد با آن خرد می شوند و دارای پره هایی می باشد که سرعت حرکت پره ها ۱۵ تا ۵۰ متر در ثانیه است.

مزایای دستگاه ماسه ساز دوطرفه

ماسه ساز دوطرفه با توجه به دانه بندی بار دارای پیچ های تنظیم می باشند. قطعات مصرف زیادی با کاربردهای فراوان در این دستگاه وجود دارد که هنگام خرابی باید فورا تعمیر یا تعویض شوند. کاربرد این دستگاه برای سنگ های کوهی و سنگ های سخت می باشد. این دستگاه دارای خردکنندگی بسیار قوی و بالایی می باشد و سرعت بالایی دارد دارای دو سندان در طرفین بوده و فاصله بین روتور و سندان ها کم است تا تولید ماسه ریز بیشتری داشته باشد. کاربرد آن در صنایع بتن ، کارخانه آسفالت ، صنایع راهسازی به کار رفته می شود از سنگ های کوارتز و بازالت در این دستگاه می توان استفاده کرد و بهترین کیفیت را بعد از خروج می دهد یکی از مزایای این دستگاه این است که بار خیس را قبول می کند و می توان از بار خیس استفاده کرد ولی در دستگاه های دیگر باعث خفگی دستگاه می شود از این دستگاه چون دو طرفه است می توان به صورت یک روز از یک طرف و روز دیگر از طرف دیگر آن استفاده کرد چون باعث کاهش استهلاک دستگاه میشود.

قیمت دستگاه ماسه ساز دو طرفه

قیمت ماسه ساز دوطرفه بر اساس تعداد چکش ها و نوع بدنه دستگاه و نوع قطعات به کار گرفته شده بستگی دارد و هر چه قطعات و موتور و بدنه آن با کیفیت تر باشد قیمت آن هم افزایش پیدا می کند به همین منظور برای اطلاع از قیمت این دستگاه شما می توانید به صورت آنلاین با شرکت عمران کراشر ارتباط و کارشناسان ما در این زمینه اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

سخن پایانی

بنابر این میزان مقاومت دستگاه ماسه ساز دو طرفه بسیار زیاد می باشد و  کارایی بسیار بالایی دارد و در صنایع مختلف می توان از این دستگاه استفاده کرد و سرعت خردایش آن بالا است و تولید بسیار بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها دارد.

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09195396132