سنگ شکن سیار یا به اصطلاح سنگ شکن موبایل یکی از تجهیزات خردایش و دانه بندی به صورت پرتابل و قابل حمل میباشد.کاربرد این تجهیز بیشتر در معادنی که از ذخایر کمی برخوردارند و بعد از خردایش و دانه بندی و اتمام پروژه باید تجهیزات را به مکان دیگری منتقل کنند.

سنگ شکن موبایلی در حال انجام کار در پروژه

ویژگی های سنگ شکن سیار شرکت عمران کراشر

سنگ شکن سیار یا سنگ شکن موبایل شرکت عمران کراشر از دستگاه ها و تجهیزاتی است که خردایش و دانه بندی سنگ معدنی را انجام می دهند وبه راحتی قابل حمل می باشند و این سنگ شکن ها در پروژه های صنعتی ، معدنی (سنگ آهن ، مس) و عمرانی ( راه سازی ، سد سازی ، پل سازی ) و هزاران پروژه و طرح  قابل استفاده می باشد و باعث سهولت در اجرای این عملیات و کیفیت بالای دانه بندی می باشد.

سنگ شکن سیار چه کاربرد هایی دارد ؟

این دستگاه بیشتر در معادن کاربرد دارد و بعد از خردایش و دانه بندی و در انتها به مکان دیگری منتقل می شود و قابل حمل و نقل می باشد و جا به جایی این دستگاه بسیار کار راحتی است و با هزینه بسیار کمی از یک شهر به شهر دیگری انتقال می یابد.

مشخصات سنگ شکن سیار یا سنگ شکن موبایل

این سنگ شکن ها نیاز به فونداسیون ندارند و در زمینی به مساحت 100 متر مربع نصب می شود و طول تقریبی دستگاه 12  متر و عرض آن 3  متر و ارتفاع آن کمتر از ۳ متر می باشد. سنگ شکن سیار نیاز برای راه اندازی به ژنراتور برق نیاز دارد و هزینه سوخت مصرفی پایینی دارد. در صورتی که دستگاه های دیگر از چند کانتینر برای جا به جایی استفاده می کنند این دستگاه به مدت ۴ ساعت نصب و راه اندازی می شود و دستگاهی بسیار مقاوم می باشد و جهت استفاده از سخت ترین سنگها طراحی شده است.

ظرفیت تولید دستگاه سنگ شکن موبایلی

مقدار تولید مواد در این دستگاه حدود ۶۰۰۰ تن می باشد و در 10 ساعت کار 300 تن مصالح ساختمان سازی را تولید می کند این دستگاه نسبت به سایر دستگاه های سنگ شکن کمترین غبار و آلودگی را برای ساکنین مناطق مسکونی ایجاد می کند و در فضاهای کوچک و بسته می توان از سنگ شکن سیار استفاده کرد.

تولید سنگ شکن موبایلی در شرکت عمران کراشر

  • قابلیت جا به جایی با وانت برای شهرهای اطراف
  • نیاز به فونداسیون خاصی ندارد
  • انعطاف پذیری سنگ شکن سیار بالا است
  • آماده شدن و تولید مصالح ساختمانی در این شرکت برای پروژه ها
  • تعمیرات و تعویض قطعات یدکی دستگاه
  • نصب کلیدهای اضطراری بر روی دستگاه سنگ شکن جهت ایمنی
  • خرید و فروش این دستگاه با ارزانترین قیمت نسبت به شرکتهای دیگر

سخن پایانی

شرکت عمران کراشر آماده ساخت و تولید این دستگاه می باشد و همینطور آماده حمل و نقل و انتقال این دستگاه های سنگ شکن برای شهرهای اطراف می باشد این شرکت از بزرگترین شرکتهای سنگ شکن موبایلی در جهت گسترش پروژه ها و ساختمان سازی می باشد.

 

Call Now Buttonمشاوره رایگان : 09195396132